آشنایی با برند TOPTUL تاپ تول

آشنایی با برند TOPTUL تاپ تول :

برند TOPTUL تاپ تول در سال ۱۹۸۱ در تایوان شروع به فعالیت کرده است و با تولیدات منحصر به فرد خود توانسته در عرصه صادرات به بسیاری از کشورها صاحب صنعت شده است.

همچنین ماهم خواهان بهترینها برای صنعتگران و تعمیرکاران هستیم . TOPTUL تاپ تول توانسته از سد استاندارد سختگیرانه  ANSI و ASME آمریکا بگذرد . TOPTUL تاپ تول ارائه دهنده ابزار آلات دستی مورد نیاز در صنایع : نفت ْ گاز و پترو شیمی ْ خودرو سازی ْ هوافضا ْ فولاد وغیره می باشد .

ابزار آلات تاپ تول تایوان با بیش از ربع قرن تولید و تجربه موفق ، همواره بدنبال توسعه کیفیت بوده است و با صادرات ابزارآلات خود به بیش از ۱۶۸ کشور جهان همیشه پیشگام بوده و سعی در نهایت دقت در تولید را داشته است .

لازم به ذکر است محصولات تولیدی TOPTUL تاپ تول به مبلغ یک میلیون دلار تحت بیمه آمریکای شمالی می باشد . تمامی تولیدات آن فراتر از استاندارد بین المللی است .

ISO9001 : 2000 و گواهی همچنین گواهی کنترل کیفیت دانشگاه صنعتی امیر کبیر خود موید این مطلب است که ابزارهای تولیدیTOPTUL تاپ تول دو برابر حد استاندارد بین المللی است .

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

TOPTUL تاپ تول – نمایندگی ابزار آلات دستی – ttfp.ir

ام برند TOPTUL تاپ تول از مخفف TOP Tool گرفته شده است. در سال ۱۹۸۱ کمپانی روتار(ROTAR) به قصد ورود به تولید ابزار با کیفیت شرکت تاپ تول را راه‌اندازی کرد. از سال ۱۹۹۴ این شرکت فعالیت جهانی خودش را شروع کرده است. برنامه فعلی تاپ تول  داشتن قیمت رقابتی، افزایش کیفیت و طراحی برای متخصصان صنایع است. تاپ تول نزدیک ۳۵ سال است که ابزار تولید می‌کند. این شرکت در تایوان مشغول به کار است. تلاش تاپ تول بهبود روش‌های تولید و استفاده بیشتر از فولاد در محصولات برای افزایش کیفیت در کنار تولیدات نوآورانه است. در حال حاضر تاپ تول  نزدیک به ۶۰۰۰ نوع ابزار تولید میکند .

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

بکس بادی – ابزار آلات مکانیکی – ttfp.ir

Toptul به معنی «ابزار های برتر» میباشد. برند  تاپ تول از «تولید بهترین ابزار» الهام گرفته شده است و چشم انداز آن  توسعه برای تولید محصولات مدرن می باشد.

با گوشه ایی از ابزار آلات TOPTUL تاپ تول آشنا شوید:

این برند ساخت تایوان و تولید کننده ی ابزار آلات دستی میباشد. که از انواع آن میتوان به پیچ گوشتی، آچار آلات، انبر ها و جغجغه ها و از نو آوری های آن میتوان به بکس، جعبه بکس و ابزار آلات تخصصی مکانیکی اشاره کرد؛ از نو آوری های آن بکس و جعبه و ابزار آلات است.

محصولات این شرکت از آلیاژهای  فوق العاده ی کروم و وانادیوم و فولادهای خاص ابزارسازی  با استفاده از تکنولوژی های مدرن  تولید و کنترل کیفیت دقیق ساخته شده که در حال حاضر طیف گسترده ی این ابزارها شامل ۳۰۰۰ نوع ابزار حرفه ای می باشد .

وجه تمایز تامین تجهیزات فنی پارسه ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی بازرگانی و تجربه اندوخته شده از سال ها فعالیت در امر واردات ، تولید، تهیه و توزیع  ابزار آلات صنعتی و با در نظر  گرفتن کاهش هزینه ها، سرعت و رضایت مشتریان می باشد.

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

ست آچار بکس – ttfp.ir

کپسول آتش نشانی

اطفاء حریق

خاموش کننده ها

تامین تجهیزات فنی پارسه نمایندگی فروش خاموش کننده ها ی آتش نشانی | کپسول های آتش نشانی در خدمت تمامی هموطنان عزیز میباشد
انواع مواد داخل خاموشش کننده شامل موارد ذیل است
با توجه به کاربرد متفاوت خاموشکنندهها و از طرفی با توجه به متفاوت بودن مواد در حال احتراق، مواد اطفاءکننده نیز متفاوت میباشند. پنج نوع مواد اطفاءکننده با کار برد متفاوت در خاموشکنندههای ذیل وجود دارد:
خاموشکنندههای محتوی آب خاموشکنندههای محتوی مواد هالوژنه
خاموشکنندههای محتوی پودر خاموشکنندههای محتوی گاز
خاموشکنندههای محتوی کف خاموشکنندههای محتوی مواد هالوژنه
شناسایی خاموش کننده ها به عنوان نمونه مثال حروف را برای شما کاربر گرامی معرفی میکنیم
حرف A این حرف معمولاً روی بدنه خاموشکنندهای که برای حریق جامدات مانند چوب، کاغذ، پارچه و مقوا مناسب است نوشته میشود.
حروف A.B این حروف معمولاً روی بدنه خاموشکنندهای که برای حریق جامدات معمولی مانند موارد بالا و مایعاتی از قبیل نفت و بنزین و . . . مناسب است نوشته میشود.
حروف A .B.C این حروف معمولاً روی بدنه خاموشکنندهای که پودر آن مناسب برای سه گروه آتشسوزی جامدات و مایعات که ذکر شد به اضافه وسایل الکتریکی است استفاده میشود.
حروف B.C این حروف معمولاً روی بدنه خاموشکنندهای که برای آتشسوزی مایعات و وسایل الکتریکی مناسب است نوشته میشود.
نحوه استفاده از کپسولهای آتش نشانی به عنوان نمونه
۱-خونسردی خود را در هر حال حفظ نمایید. ۲-در فضاهای رو باز پشت به باد و در فضاهای بسته جلوی درب ورود یا خروج بایستید. ۳-ضامن ( پین ) دستگیره را از محل خود خارج نمایید. ۴- سر پاشنده شلنگ کپسول را در دست گرفته و به طرف آتش نشانهگیری نمایید. ۵- دستگیره کپسول را به ارامی فشار دهید

ایمنی

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

در محیط های مختلف کاری که در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی، همواره کارکنان مورد تهدید قرار می گیرند. با هم می توانیم ایمنی و سلامت کارکنان را تامین نمایم، ضمن اینکه برای انتخاب محصول مناسب با شرایط شغلی، نیاز به  مشاوره ی آنلاین با کارشناسان را می خواهد تا از انواع تجهیزات ایمنی مثل کفش کار، کلاه ایمنی، عینک ایمنی، ماسک تنفسی فیلتر دار، دستکش ایمنی، گوشی ایمنی، لباس کار و …که در زمان ومکان مناسب استفاده کنند  ویا از علائم شب نما و علائم ایمنی با هشدار دادن به افراد در رعایت نکات ایمنی رهنمایی  و همچنین محصولاتی مثل تجهیزات اطفاء حریق، انواع کپسول آتش نشانی، اتصالات آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی که از حوادث جبران ناپذیر ممانعت خواهند نمود، با تضمین بلند مدت کیفیت ارائه کند    

ضمنا این نکته را نباید فراموش کنیم که

 برای کارکنان خود وسایل حفاظت فردی که  (PPEs) کارفرما درصورتیکه در محیط کار، در فرآیندهای کاری پرسنل حین کارشان ممکن است با مواد شیمیایی خطرناک، اشعه یا محرک های مکانیکی تماس پیدا کنند را محیا تا ایمنی سلامت  آنان را فراهم نماید